Výsledky Snowbitch contestu END of SEASON 2012

Sobotní závod proběhl bez problémů, sluníčko se na nás párkrát usmálo, ozvučení závodů od pana Škulavíka bylo super a speaker házel jednu hlášku za druhou. Všem co se podíleli na závodech chci tímto poděkovat zodpovědné porotě, slečnám u registračního pultíku,sponzorům Snowbitch, městu K.Vary a všem jezdcům, bez kterých by se závod neuskutečnil.
Výsledky do 15 let:
1. Pavel Vágner - Kladno
2. Tadeáš Hort - Slaný
3. Lumír Benda - Plzeň
4. Tomáš Kohout - Plzeň
5. Karel Poduška - Kynšperk nad Ohří
6. Pepa Balák - Ostrov nad Ohří
Výsledky nad 15 let:
1. Jindra Fencl - K.Vary
2. Jan Janda - K.Vary
3. Lukáš Muchna - Sokolov
4. Pavel Abelovský - Sokolov
5. Martin Švec - Plzeň
6. Marek Verebely - K.Vary

Munchen beast tour 2012

Dne 14.7.2012 jsme s Honzou Kopeckým, Jakubem Strejcem a J.Fenclem vyrazili do Německého Holzkirchenu na závod Mnichovské série. Předpověď počasí byla nejistá, avšak na Bavorsko byla příznivá. Cesta byla dlouhá vstávali jsme brzo a hned u Regensburgu na nás svítilo sluníčko. Avšak u Mnichova se to opět začalo černit a náš optimismus se začal vytrácet. V Holzkirchenu již byli jen přeháňky a opět to vypadalo lépe. Kolem 13:30 se začalo vyjasňovat a rozjíždět závod skupiny B. Ve skupině B se Honzovi zadařilo postupoval do finále jako 3 a za své triky ve finále bral 3 flek congratulations! POřadí skupiny B - 1.místo Joscha Aicher, 2.místo Marcel Perez Blas a 3.místo Honza. Jakub bohužel neměl svůj den a postup a ani výsledek na bednách neurval. Já jsem do finále postupoval z 9 pozice a moje šance na výsledek nebyli zcela jisté nicméně zdařilo se též urvat 3 flek. Výsledky skupiny A - 1.místo Thomas Graf, 2.místo Mario Ungerer a 3.místo Jindras. Celkově Varáci udělali dobrej dojem na Mnichovské scéně. S pozdravem Jindras někdy v galerii přibudou i fotoz

Výsledky ČSP K.Vary 2012

I přes menší účast jezdců a slabou diváckou účast, se odjel velmi kvalitní závod Českéo skateboardového poháru. Výsledky: 1.Rišo Tury (Streetmarket.sk, SM skateboards, Autobahn Wheel, Ace trukcs)
2. Martin Pek (Créme, Streetmarket.cz, LA FUEL, SOHO wheels, Vans)
3. Jakub Jiruška (Streetmarket.cz, SM skateboards, LRG, Supra CZ, Ace trucks, Type-S vheels, Hélas)
4. Marek Štefan (DVS, Matix, Ambassadors, o3v.cz, SOHO Wheel)
5. Josef Košťál (Red dragon, ambassadors, Jessup)
6. Jindra Koten (Vans, Restart skateboards,Entity kola, Social animal)
7. Vašek Drbal (Ambassadors, Jessup)
8. Jindra Fencl (Lakai)